החשבון שלי החשבון שלי

סל הקניות

אין מוצרים בסל הקניות.

מדריך לבחירת כספת לנשק

כיצד לאחסן נשק באופן בטוח? 

כספות לנשק – פתרונות מתקדמים לאחסון נשק

נשק אישי המוחזק ברישיון לצרכי הגנה וביטחון מחייב מחשבה על אמצעי אחסון תקני ומאובטח לנשק.
כספת לנשק נועדה לשמירה ואחסון הנשק ברמת אבטחה גבוהה ומתקדמת לצורך שמירת הנשק מגניבה או מילדים העלולים למצוא ולשחק בנשק באופן שיסכן את חייהם ואת חיי דיירי הבית.

בעבר, היו מקרים שהסתיימו בנסיבות טרגיות לאחר שנשק אישי שהחוזק ברישיון כחוק נמצא ע”י ילדים. את המקרים האלו ניתן היה למנוע בקלות אם רק הנשק היה מאוחסן בכספת באופן בטיחותי
ומוגן שאינו מאפשר להוציאו אלא רק באמצעות קוד הפעלה סודי.

במאמר זה נסקור מגוון כספות מתקדמות לנשק על מנת שתוכלו להכיר את הפתרונות האיכותיים ביותר לאחסון הנשק שלכם. 

כספת לנשק ביתית – פתרון איכותי ובטוח לנשק

מחפשים כספת ביתית לנשק? הכירו את הכספת לנשק Maximum Security תוצרת חברת “Yale”.
זוהי כספת לנשק דיגטלית מתקדמת המספקת את ההגנה הטובה והגבוהה ביותר בתחום הכספות. ראשית, לכספת דלת בעובי 6 מ”מ כולל מנגנון נעילה ממונע עם חיתוך בלייזר למרווח מזרעי בין הדלת לקירות למניעת אפשרות פריצה. הכספת מיועדת לשימוש ביתי ומשרדי בגודל המתאים והנכון לשמירה על החפצים החושבים ביותר עבורכם כולל נשק.
גוף הכספת מסיבי ועשוי פלדה והכספת מגיעה עם תאורה פנימית ועם תחתית שכבה רכה לשמירה על התכולה. על מנת להפעיל את הכספת יש להשתמש בלוח מקשים להפעלה ע”י סוללה עם התראה במצב בו הסוללה חלשה. לכספת אפשרות בחירת קוד אישי בין 3-8 ספרות כולל אפשרות להגדרת קוד מאסטר לפתיחה קבועה. את הכספת נקבל עם מפתח חיצוני לפתיחה הכוללת מערכת מכנית לגיבוי. מבחינת מידות, משקל הכספת הוא 16 ק”ג, נפח 18 ליטר, גובה 25 ס”מ, רוחב של 35 ס”מ ועומק של 30 ס”מ

כספת לנשק

סוג נוסף של כספת ביתית לנשק היא כספת לנשק High Security ביתית תוצרת חברת “Yale”. זוהי כספת ברמת אבטחה גבוהה, בעלת מנגנון נעילה ממונע וחיתוך בלייזר.
לכספת מרווח מזרעי בין הדלת לקירות הכספת למניעת אפשרות פריצה. הכספת מיועדת לשימוש ביתי ומשרדי בגודל מתאים לשמירה על חפצים חשובים כולל נשק.
גוף הכספת מסיבי ועשוי מפלדה והכספת מגיעה עם תאורה פנימית ועם תחתית שכבה רכה לצורך שמירה על התכולה. הכספת דיגיטלית וכוללת לוח מקשים וקוד הפעלה המופעל ע”י סוללה וכולל התראה בעת חולשת הסוללה. ניתן לבחור קוד אישי בין 3-8 ספרות כולל אפשרות להגדרת קוד מאסטר לפתיחה קבועה. את הכספת נקבל עם מפתח חיצוני לפתיחה הכוללת מערכת מכנית לגיבוי.
מבחינת מידות, משקל הכספת הוא 8.5 ק”ג, נפח 9.6 ליטר, גובה 20 ס”מ, רוחב של 35 ס”מ, עומק 20 ס”מ ובריחים 20 ס”מ.

כספת לנשק

כספת לאקדח פתרון בטוח לאחסון אקדח

מחפשים כספת לאקדח? הכירו את כספת לאקדח מיני, כספת דיגטלית איכותית וקומפקטית תוצרת חברת רב בריח המתאימה במיוחד לאחסון אקדח.
הכספת מגיעה עם מפתח גיבוי מכני ומגיעה עם שני מפתחות. הכספת מופעלת באמצעות סוללות כולל התראה על סוללות חלשות, ננעלת עם שני בריחים וכוללת שכבת מגן רכה בתחתית הכספת.
מבחינת מידות, משקל הכספת הוא 3.5 ק”ג, נפח 5.7 ליטר וקוטר הבריח הוא 16 מ”מ.

כספת לאקדח

סוג נוסף ואיכותי של כספת לאקדח היא כספת דיגיטלית לאקדח, כספת קומפקטית נוחה לשימוש תוצרת METALGUARD.
כספת איכותית עם גוף עשוי פלדה לשימוש ביתי ומשרדי, לשמירה על חפצים חשובים ולאחסון אקדח. לכספת מנגנון נעילה דיגטלי עם הפעלה באמצעות סוללות (לא מסופקות) ואפשרות לבחירת קוד אישי. לצד זאת, הכספת כוללת גם מערכת מכנית ומגיעה עם שני מפתחות גיבוי חיצוניים לפתיחה וננעלת באמצעות שלושה בריחים לאבטחה מרבית ובנוסף לכספת מרווח מזערי בין הדלת לקירות הכספת למניעת אפשרות פריצה. לכספת שכבת מגן רכה עשויה לבד לשמירה על התכולה. מבחינת מידות, משקל הכספת הוא 4 ק”ג, גובה 20 ס”מ, רוחב 30 ס”מ, עומק 20 ס”מ וקוטר הבריחים הוא 20 מ”מ.

כספת METALGUARD

סוג נוסף של כספת לאקדח איכותית שניתן להשיג היא כספת דיגטלית YALE קטנה. זוהי כספת דיגטלית תוצרת חברת YALE המתאימה ונוחה לאחסון אקדח.
לכספת מפתח גיבוי מכני והיא מגיעה עם שני מפתחות, כאשר ניתן להפעיל אותה באמצעות סוללות כולל התראה על סוללות חלשות. לכספת נעילה עם שני בריחים וכן שכבת מגן רכה בתחתית הכספת. מבחינת מידות, משקל הכספת הוא 5.4 ק”ג, נפח 5.7 ליטר וקוטר הבריח הוא 16 מ”מ.

 

כספת לנשק

למידע נוסף ולמגוון כספות לנשק היכנסו לקטגוריה:

“כספות לנשק”

 

לפרטים נוספים ורכישה צרו עימנו קשר:

מייל: [email protected]

טלפון: 03-5609926

וואטסאפ לשליחת דוגמאות ושאלות: 050-9957575

“אחים ביטר” | יבואנים ומשווקים מוצרי פרזול מאז 1945

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס

    דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black
    תפריט נגישות